NANOASIA – išskirtinis prekinis ženklas grožio industrijoje. Net pavadinimas kalba pats už save. Kosmetikos brendo pavadinimas susideda iš dviejų dalių: „NANO“ – nurodo, kad grožio preparatuose naudojamos smulkiamolekulinės biologiškai aktyvios medžiagos, o „ASIA“ pabrėžia rytietišką unikalios kosmetikos kilmę. Visos formulės yra unikalios, jos tarpusavyje apjungia idealų ingredientų derinį ir sąveiką, kur kiekvienas ingredientas papildo bei sustiprina kitą. Formulių išradimui dažnai skiriami ne vieneri metai, o unikalaus patentuoto nanokomplekso (skirto neinvazinės mezoterapijos procedūrai) formulė buvo kurta ir tobulinta net septynerius metus!

Pagrindinis prekinio ženklo išskirtinumas – gamybos proceso metu naudojamos pažangiausios nanotechnologijos. Pietų Korėjos mokslininkai sugebėjo įterpti į keturių nanometrų dydžio molekulę (kuri yra mažesnė už odos porų dydį) daugiau nei 40 veikliųjų medžiagų. Būtent tai ir yra pagrindinė NANOASIA kosmetikos efektyvumo paslaptis ir leidžia mūsų klientams pasiekti rezultatus jau po pirmos procedūros be mėlynių, skausmo ir adatos dūrių. Šios procedūros ir kosmetikos priemonės yra skirtos visiems, kas nori išsaugoti odos jaunystę ir grožį natūralias metodais.

Unikalus NANOASIA produktų kokybės ir efektyvumo derinys dovanoja jaunystę ir grožį kasdien.

Gydytojai-kosmetologai, dermatologai ir plastikos chirurgai sėkmingai naudoja NANOASIA priemones savo praktikoje. Mūsų klientai taipogi gali savarankiškai namų sąlygomis palaikyti rezultatą, pasiektą saloninės procedūros metu. Mokslu pagrįstos technologijos ir patentuotos formulės leidžia pasiekti matomą (akivaizdų) efektą jau po pirmos procedūros.

NANOASIA bendrovė pirmoji išbandė ir įvedė į Europos rinką neinvazinę atjauninančią procedūrą, kuri atliekama naudojant aukšto slėgio oro srovę su siauro spindžio purkštuku. Procedūra nėra medicininė, jai nereikalinga medicinos licencija. Preparatai sukurti Pietų Korėjoje pagal NANOASIA techninę užduotį europietiškai odai.

NANOASIA – registruotas prekinis ženklas.

Nanoasia užkariavo ne tik Europą, bet pasiekė ir Kanadą bei Panamą, o netrukus tikimasi atidaryti filialą JAV. Mūsų gretos auga, geografija plečiasi, daugėja ir laimingų veidų.

Žinome, kad mūsų laukia geri pokyčiai, pozityvios darbo akimirkos ir Jūsų pasitikėjimo bei palaikymo džiaugsmas. Mes ir toliau atskleidinėsime jums grožio paslaptis ir labai džiaugiamės galėdami matyti jus mūsų gausioje ir draugiškoje Nanoasia šeimoje.