Naujienos

Laura Los rekomenduoja: kaip teisingai sluoksniuoti veido odos priežiūros priemones

Apie tai, kaip teisingai sluoksniuoti veido odos priežiūros priemones ir mano rekomendacija – stebuklingas serumas!

Nors už lango jau pavasaris, tačiau oro temperatūra byloja ką kitą. Šaltuoju periodu nepamirškite rūpintis savo veido oda – maksimalų efektą garantuoja teisingas priemonių sluoksniavimas. Prieš kremą galite tepti serumą, kuriame yra mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, peptidų, vitaminų kompleksas (B3, B5, B6, K, H, E, C, F).

Šie komponentai ne tik galės prasiskverbti į gilius epidermio sluoksnius ir prisotinti jį drėgmės, bet ir atkurti pažeistas vietas, sustiprinti kapiliarų sieneles, suteikti galingą antioksidacinį poveikį ir pristabdyti senėjimo požymius.

Esant minusinei temperatūrai norisi papildomai saugoti, drėkinti ir maitinti odą. Tiesa, dėl per riebios priemonių tekstūros galite jaustis nekomfortiškai, užkimšti poras ir paskatinti inkštirų susidarymą bei uždegimą. Sluoksniavimo technika, kai paeiliui tepate kelis lengvos tekstūros produktus, gelbsti. Taip jūsų oda gaus daugiau veikliųjų medžiagų, o ant veido nejausite „plėvelės“ efekto.

Į priežiūrą įtraukite dulksną su didelės molekulinės masės hialurono rūgštimi, augaliniais ekstraktais ir aliejais, kurie drėkina, maitina, minkština, apsaugo odą nuo oksidacinės žalos ir suteikia jaunatviškumo bei spindesio. Tai puikus odos priežiūros ir apsaugos sprendimas dieną, siekiant sudrėkinti epidermio raginį sluoksnį. O tai padeda išvengti odos išsausėjimo per šildymo sezoną.

Mano asmeninės rekomendacijos keliauja „NanoAsia“ gaminiui – nanotechnologiniam ir novatoriškam multipeptidiniam serumui. Jo sudėtyje yra 14 peptidų, 8 vitaminai ir hialurono rūgštis.

Geriausių ir specialiai parinktų peptidų derinys akimirksniu gerina veido odą, suteikdamas neprilygstamą liftingo efektą bei intensyvų drėkinimą.

Vitaminų kompleksas (B3, B5, B6, K, H, E, C, F) stiprina kraujagyslių sieneles, turi antioksidacinį ir galingą anti-age poveikį.

Hialurono rūgštis padeda išlaikyti drėgmę odoje, padidinti jos drėgmės lygį ir sukurti skaidrų apsauginį sluoksnį.

Laidininkai, esantys serume, puikiai įsiskverbią iki giliųjų odos sluoksnių, nenaudojant injekcijų ir aparatų.

Suteikite savo odai grožį ir jaunystę be injekcijų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *