Naujienos

Matinis kušonas. Riebiaodės, jūs šią priemonę įsimylėsite!

SPF apsauga bet kuriuo metų laiku, tobulas matinis dengimas ir veidos odos priežiūra – visą tai rasite viename produkte „Nanodessert Peptide BC Cushion“.

Jei dar neteko susipažinti su „NanoAsia“ TOP produktu, norime jums daugiau apie jį papasakoti. Galime patikinti – tos, kurios išbandė šią priemonę, negali be jos gyventi! Labiausiai BC matinis tonuojantis kremas-kušonas patinka riebiaodėms, su išreikštomis poromis, kurių oda yra linkusi riebaluotis ir blizgėti.

Kas slypi matiniame kušone?

Produkto sudėtyje yra penki peptidai, skvalanas, alantoinas, adenozinas, niacinamidas, augalų ekstraktai, garantuojantys drėkinimą ir puoselėjantys odos jaunystę! Dėl SPF50+ apsaugos, kušonas patikimai apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Šis produktas gali išspręsti visas dienos priežiūros problemas ir užtikrinti jaunatvišką ir elastingą odos išvaizdą.

Nanodessert Peptide BC Cushion“ atgaivina veido spalvą, sutraukia poras, veidas atrodo pailsėjęs ir gaivus. Pasitepus šia priemone atrodo, kad oda tarsi švyti iš vidaus nuo kokybiškų ingredientų gausos.

BC matinis tonuojantis kremas-kušonas nesukuria kaukės efekto, priemonė atrodo labai subtiliai.

Kušonas užims pelnytą vietą jūsų kosmetinėje dėl sukuriamo efekto „trys viename“:

  • „Protinga“ kremo formulė, kuri prisitaiko prie odos sąveikaujant su šiluma;
  • Nanodalelių smulkinimo technologija užtikrina puikų dengimą ir tolygų toną;
  • Peptidų ir augalinių ekstraktų kompleksas suteikia odai visapusišką dienos priežiūrą: pašalina raukšles, aktyvina kolageno ir elastino sintezę, suaktyvina regeneracijos ir atstatymo procesus, suteikia drėkinimą, maitinimą, liftingą ir antioksidacinę apsaugą bei patikimai apsaugo nuo UV spindulių.

Vienas vienintelis „NanoAsia“ produktas suteikia visapusišką priežiūrą dienos metu bet kokio tipo ir amžiaus odai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *