Dijora išbandė Nanoasia procedūrą
Naujienos

Nanoasia išbandžiusi D. Petrikonytė: „Jau po pirmos procedūros veidas ėmė žvilgėti“

Modelis ir televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonyte – vadinama viena gražiausių Lietuvos merginų. Laidos „Gero vakaro šou“ vedėja mūsų klinikoje „Esteskin“ išmėgino procedūrą „Nanoasia“, kuri efektyviai stabdo senėjimą. Ir nors iš pradžių į šį novatorišką dalyką grožio rinkoje  žiūrėjo skeptiškai, tačiau jau po pirmo procedūros išvydo puikus rezultatus. Drėgmės atstatymas, odos spalvos išlyginimas, mimikos raukšlelių sumažėjimas yra pagrindiniai šios procedūros rezultatai.

„Klinikoje man atliko neinvazinę mezoterapiją ir biorevitalizaciją. Neslėpsiu, iš pradžių buvau ganėtinai skeptiška, ir maniau, kad ryškaus rezultato neišvysiu. Tačiau, jau po pirmosios procedūros, veidas ėmė žvilgėti ir perpus sumažėjo šypsenos raukšlelės. Likau nustebinta, kad tik po vienos procedūros veidas gali tapti akivaizdžiai stangresnis, oda švytinti bei elastinga“, – įspūdžiais dalinosi Dijora.

Pasak klinikos „Esteskin“ įkūrėjos Lauros Los, „Nanoasia“, tai – paprasta, saugi ir patikima procedūra, kuri efektyviai stabdo senėjimo procesus ir šalina jų priežastis. Procedūros paslaptis slypi unikaliame procese, kai aukšto oro slėgio srove į giliuosius odos sluoksnius įpurškiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Net ir nedidelės įpurškiamų preparatų dozės suteikia maksimalų poveikį, o akis džiugina aiškiai pastebimi rezultatai: oda tampa stangresnė, skaistesnė, pridrėkinta, sumažėja raukšlių gylis.

Grožio pasaulyje ši procedūra pripažinta kaip vienas efektyviausių gydymo būdų, padedančių net tuomet, kai kosmetinių problemų niekaip nepavyksta išspręsti kremais ar specialiais masažais. Rezultatas matomas jau po pirmosios procedūros, o svarbiausia, be mėlynių, skausmo ir adatos dūrių. „Nanoasia“ neinvazinė mezoterapija neturi jokių kontraindikacijų. Ją galima atlikti net nėščiosioms ir maitinančioms moterims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *