Naujienos

Naujiena! Hidrogeliniai paakių padeliai – Phoenix Universe Hydrogel Nanopatches „Amazing Look“

Nuolatinis miego trūkumas, šiuolaikinis gyvenimo ritmas, netaisyklinga mityba ir stresinis darbas verčia ieškoti naujų priežiūros priemonių paakių priežiūrai. Paakių padeliai yra vieni paklausiausių Pietų Korėjos gaminių grožio rinkoje. Įsitraukite paakių priežiūrą į savo kasdienę rutiną ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais.

Nuo šiol galime pasiūlyti itin veiksmingą kompleksinį odos aplink akis priežiūros rinkinį: „My Che Eye Cream“ + „Phoenix Universe Hydrogel Nanopatches“ „Amazing Look“. Ši produktų kombinacija panaikins nuovargį, patinimą ir tamsius ratilų pėdsakus!

NANOASIA paakių padeliai susideda iš naudingų veikliųjų medžiagų koncentrato. Sudėtyje yra peptidų, įskaitant senėjimą stabdantį ingredientą EGF (sh-oligopeptidas-1). Šie unikalūs paakių padeliai suteikia gilų drėkinimą, maitina pavargusią odą, mažina patinimą, šviesina tamsius ratilus ir užpildo raukšles. EGF ingredientas prasiskverbia giliai į epidermį ir suaktyvina biocheminius procesus odoje.

Pakuotėje yra 60 vienetų (30 porų). Tokio kiekio pakanka ilgalaikiui poveikiui pasiekti.  Padeliai padaro odą aplink akis sveiką, gaivią, stangrią ir spindinčią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *