Mes tikime tuo, kad grožio receptai slypi gamtoje, todėl puikiems rezultatams pasiekti galima augalų komponentus apjungti su šiuolaikinėmis technikomis ir nanotechnologijomis.

Kosmetinės NANOASIA priemonės – unikalios kokybės, jų pagalba išgaunamas maksimaliai naudingas rezultatas ir matomas „WOW“ efektas jau po pirmos procedūros. Naudojamų produktų rezultatas ne tik pateisina, bet ir viršija klientų lūkesčius.

Mes taikome griežčiausius ir aukščiausius kokybės standartus produkcijai, bendradarbiaujame su laboratorijomis bei gamintojais, turinčiais tarptautinio lygio sertifikatus tokius, kaip GMP ir kt. Mūsų produktų žaliavos labai kruopščiai atrenkamos pažangiausiose laboratorijose. Profesionalūs specialistai prižiūri, kontroliuoja  kiekvieną produkcijos partiją visuose gamybos procesuose ir lygiuose.

Unikalus NANOASIA produktų kokybės ir efektyvumo derinys dovanoja jaunystę ir grožį kasdien.

Gydytojai-kosmetologai, dermatologai ir plastikos chirurgai sėkmingai naudoja NANOASIA priemones savo praktikoje. Mūsų klientai taipogi gali savarankiškai namų sąlygomis palaikyti rezultatą, pasiektą saloninės procedūros metu. Mokslu pagrįstos technologijos ir patentuotos formulės leidžia pasiekti matomą (akivaizdų) efektą jau po pirmos procedūros.

NANOASIA bendrovė pirmoji išbandė ir įvedė į Rusijos bei Europos rinką neinvazinę atjauninančią procedūrą, kuri atliekama naudojant aukšto slėgio oro srovę su siauro spindžio purkštuku. Procedūra nėra medicininė, jai nereikalinga medicinos licencija. Preparatai sukurti Pietų Korėjoje pagal NANOSIA techninę užduotį europietiškai odai.

NANOASIA – registruotas prekinis ženklas.