Kur galima įsigyti "NanoAsia" produktų ar išbandyti procedūras?

Nanoasia produktus galite įsigyti bei procedūras atlikti mūsų atstovybėje Vilniuje, Lvivo g. 13A, grožio namuose „Esteskin”, arba pas sertifikuotus Nanoasia partnerius, kurių sąrašą galite rasti čia.

Kuom ypatinga "NanoAsia"?

Kosmetinės NanoAsia priemonės – unikalios kokybės, jų pagalba išgaunamas maksimaliai naudingas rezultatas ir matomas „WOW“ efektas jau po pirmos procedūros. Naudojamų produktų rezultatas ne tik pateisina, bet ir viršija klientų lūkesčius.

Mes taikome griežčiausius ir aukščiausius kokybės standartus produkcijai, bendradarbiaujame su laboratorijomis bei gamintojais, turinčiais tarptautinio lygio sertifikatus, tokius, kaip GMP ir kt. Mūsų produktų žaliavos labai kruopščiai atrenkamos pažangiausiose laboratorijose. Profesionalūs specialistai prižiūri bei kontroliuoja kiekvieną produkcijos partiją visuose gamybos procesuose ir lygiuose.

Ar galima atlikti procedūras nėštumo/žindymo laikotarpiu?

NanoAsia procedūros yra saugios nėštumo ir žindymo laikotarpiu, kadangi procedūrų metu naudojamų preparatų sudėtyje nėra parabenų, steroidų, sunkiųjų metalų, hormonų.

Kodėl reikia naudoti tonerį?

Toneris reikalingas norint atstatyti odos pH balansą po prausimosi ir apsaugoti nuo išsausėjimo. Jei to nepadarysite, atsiras sudirginimas, paraudimas ir tempimo jausmas.

Jei naudosite tonerį su saugiomis rūgštimis ir peptidais, pagerės veido spalva, išnyks riebus blizgesys, sumažės pigmentacija, inkštirų. Taip pat pamažu išnyks smulkios raukšlelės, oda taps elastinga ir švytinti.

    *Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.