Su prekės ženklu NANOASIA darbai prasidėjo atsitiktinai pamačiusi pavadinimą „Raumenų kaukė“. Radau, kas yra šios priemonės distributorius ir nuvažiavau išmėginti. Mane sužavėjo oda po multipeptidinės procedūros, o po seminaro apie ekskliuzyvinius produktus bei mokymų apie procedūrų technologijas tapau NANOASIA partnere. Jau trejus metus dirbu su šiuo prekės ženklu ir nežadu sustoti.

 

Mane žavi ne tik NANOASIA kokybė, bet ir sudėtinės dalys, kurių nerasi kitų gamintojų produktuose. Mano TOP priemonės yra kremas su nano adatomis, inovatyvus putojantis serumas ir pats geriausias – kušonas. Turiu priklausomybę šiam produktui, jo neatstos joks kitas gaminys. Kušonas nesukuria kaukės efekto, oda švyti bei yra apsaugota nuo išorės veiksnių. Svarbiausia, kad šis produktas nekemša porų ir atrodo labai natūraliai.

 

Mėgstamiausia NANOASIA procedūra yra neinvazinė mezoterapija ir biorevitalizacija įvedant serumą su resveratroliu ir augalų kamieninėmis ląstelėmis „Jewelry Radiant Air Ampoule“ įvedimas. Greitas efektas gaunamas be skausmo – modeliuojamas veido kontūras, vyksta odos regeneracija, ji tampa sudrėkinta, primaitinta, sumažėja raukšlių gylis.

 

Aknės ar postaknės odos problemoms taikau nano adatų kremo šveitimą. Ši procedūra sutvarko odą, o naudojant namuose serumą „Nanodessert air bubbles serum“ ir veido kremą „My Che“ oda tampa skaisti, stangresnė primaitinta ir sudrėkinta.

 

NANOASIA garantuoja efektą ir kokybę per trumpą laiką, o tas man imponuoja labiausiai!