Naujienos

Graži veido oda be skausmo – nano technologijos leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų

Posakį „dėl grožio verta aukotis“ yra girdėję visi. Ir tai, dažniausiai, yra tiesa, nes norint turėti sveiką, jaunatvišką odą ar išspręsti kamuojančias problemas, tenka atlikti ne vieną intervencinę ar skausmingą procedūrą. Proveržis kosmetikos pasaulyje įvyko tuomet, kai nanotechnologijų dėka buvo sukurti produktai su nano adatomis. Plačiau apie tai, kas yra tos paslaptingosios nano adatos kalbamės su grožio namų „Esteskin“ įkūrėja Laura Los.

Mokslo proveržis grožio pasaulyje

Nuolat į priekį žengiantis mokslas neabejotinai padarė įtakos ir grožio pasauliui. Sukurtos ir efektyviai naudojamos nano adatos, kurios yra alternatyva intervencinėms procedūroms, tokioms, kaip cheminiam pilingui, mezoterapijai, lazerio procedūroms ir panašiai. Nano adatos – tai mikrodalelės, kurios išgaunamos iš jūrinių augalų. Šių nano adatų skersmuo siekia iki penkių nanometrų dydžio. Tai reiškia, kad jos veiksmingai gali įsiskverbti pro veido poras ir pernešti veiksmingąsias medžiagas iki pat bazalinio odos sluoksnio.

„Ant veido patekusios nano adatos savaime ištirpsta per 24 valandas. Jos atlieka nano dūrius. Jų metu į odos giliuosius sluoksnius pernešamos naudingosios medžiagos, kurios įeina į pasirinkto efektyvaus veikimo kremą šveitiklį“, – atskleidžia Laura Los.

Calcium oxalate crystals. Konno (2014)

Kalcio oksalatas – nano adatos

Šveitimas nano adatomis gali veiksmingai padėti kovoti su pigmentinėmis dėmėmis, mimikos raukšlelėmis, akne, randeliais. Taip pat nano procedūros yra puiki kuperozės profilaktika, nes nano adatos aktyvina kraujotaką, stiprina kapiliarus. Toks odos šveitimo būdas tinka įvairaus amžiaus žmonėms – nuo jauno iki seno.

Verta žinoti

Šveitimą nano adatomis atlieka tik patyrę profesionalai, kurie prieš procedūrą įvertina kliento odos būklę. Esant reikalui, oda pamaitinama ir sudrėkinama. Rekomenduojama šveitimo procedūrą atlikti ne dažniau kaip kas 7–10 dienų. Kad būtų pasiekta maksimali nauda, odai reikalingas bent jau 5–6 procedūrų kursas. Grožio namų „Esteskin“ procedūroms naudojamas aktyviai atjauninantis kremas-šveitiklis su nano adatomis yra kreminės tekstūros.

„Užtepus šios priemonės ant odos yra jaučiamas lengvas dilgčiojimas. Jis įmasažuojamas į odą ir tuomet nano adatos per 24 valandas ištirpsta. Lyginant su cheminėmis ar lazerinėmis procedūromis, šis šveitimas yra visiškai saugus, todėl procedūra tinkama ir besilaukiančioms moterims“, – sako Laura Los.

Tačiau norint atlikti procedūrą būtina paisyti kelių paprastų taisyklių:

  • Odą būtina tinkamai drėkinti. Drėgmės stokojanti oda, po šveitimo gali ilgiau pleiskanoti, sausėti dar labiau. Patyręs specialistas visada prieš procedūrą pasirūpins tinkamu odos drėkinimu.
  • Prieš pirmąjį kartą būtina atlikti alerginį testą. Ant mažo odos plotelio užtepamas kremas-šveitiklis ir per parą stebima ar neatsiranda alergijos požymiai.
  • Po procedūros rekomenduojama neplauti veido 24 valandas, nes per šį laiko tarpą nano adatos įsiskverbia į giliuosius odos sluoksnius.
  • Po procedūros būtina naudoti veido kremus su apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių.

Reabilitacinis periodas po šveitimo nano adatomis yra gana trumpas – iki trijų parų. Svarbu ir tai, kad šią procedūrą galima atlikti visais metų laikais. Na, o pasiekto efekto išlaikymui, galima naudoti mažesnės koncentracijos nano adatomis papildytas kosmetikos priemones, pavyzdžiui, kremus ar serumus. Taip pavyks ilgiau išlaikyti pasiektus gerus rezultatus, o oda ilgiau išliks jaunatviška ir skaisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *