Naujienos

Žinomos moterys – „Nanoasia” grožio vakare

Žinomos moterys nepraleido grožiui skirto „Nanoasia“ vakaro. Kviestinės viešnios domėjosi kosmetikos naujovėmis iš Pietų Korėjos, susipažino su grožį ir jaunystę be adatų puoselėjančiomis procedūromis bei atšventė grožio namų vienų metų gimtadienį.

Grožio namų „Esteskin” įkūrėja Laura Los

Į šventinį vakarą pakvietė prekių ženklo „Nanoasia“ mokymų trenerė Laura Los. Vakarą vedė dainininkas, grupės „Pikaso“ narys Haroldas Šklėrius. Per renginį paminėta svarbi proga – prieš ketverius metus estetinės kosmetologijos specialistė šią korėjietišką kosmetiką atvežė į Lietuvą. L. Los vakaro metu atliko veido procedūrą – neinvazinę mezoterapiją ir biorevitalizaciją, per kurią naudojama aukšto slėgio oro srovė ir nanotechnologijų kosmetika.

„Pietų Korėjos mokslininkai sugebėjo į mažesnę už odos porų dydį molekulę (4 nanometrų dydžio) įterpti daugiau nei 40 veikliųjų medžiagų. Būtent tai ir yra pagrindinė šios kosmetikos efektyvumo paslaptis, leidžianti pasiekti rezultatų be mėlynių, skausmo ir adatų dūrių“, – pasakojo L. Los.

Renginio viešnios apžiūrėjo prieš metus atsinaujinusius grožio namus „Esteskin by Laura Los“, kur susipažino su šiuolaikinėmis grožio procedūromis: endermologiniais LPG masažais ir plaukelių šalinimu „Sapphire Smartepi“ trijų bangų diodų lazeriu.

Grožio inovacijomis domėjosi nuomonės formuotoja Ieva Swan, atlikėja Ingrida Martinkėnaitė, aktorė Redita Dominaitytė, buvęs modelis Simona Starkutė, drabužių kūrėja Sandra Šernė, mados prekės ženklo įkūrėja Sofio Gelašvili, tituluota gražuolė, kosmetologė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė, stilistė, tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė su stilistu Joringiu Šatu, pianistė Ieva Dudaitė ir kiti svečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *